Інформація для клієнта

 
 

Інформація для клієнта
Вся відеозйомка проводиться FullHD камерами  з використанням додаткового обладнання освітлення та стабілізації.


  • У вас є можливість вибрати стиль зйомки та монтажу весільного фільму: репортажний або художній, з кліпами або без, також окремо можна замовити кількість кліпів та тривалість всього фільму.
  • При замовленні короткотривалих весільних фільмів, весь знятий матеріал ви отримаєте окремо!
  • Часто використовується довесільна або післявесільна зйомка. Монтаж довесільної зйомки (LoveStory)  буде готовий до вашого весілля і кліп можна буде продемонструвати гостям прямо на весіллі.

Що таке Full HD формат?

Зображення на екрані будується з точок, чим більше число точок, тим якісніше і чіткіше зображення. FullHd формат містить 1920х1080 точок, а  DVD-відео дорівнює 720x576 точок, отже FullHD дає чіткішу картинку більш ніж в 4 рази. Так як FullHd - це новий формат, створений після DVD, тому на DVD програвачі подивитись його неможливо. Для цього потрібно використовувати комп’ютер, або найкращим варіантом буде сучасний телевізор із вбудованим USB входом. (більше інформації тут)

 

Багатокамерна зйомка.

При використанні однієї камери можна просто пропустити ряд цікавих і неповторних моментів вашого весілля, оскільки відзняти все відразу одна людина не в змозі.

А після того, як в процесі монтажу всі кадри з різних камер, об'єднуються воєдино, ви отримуєте багатоплановий, цікавий і яскравий фільм, що приковує до себе підвищену увагу.

Перевагою багатокамерної відеозйомки є і те, що вона підвищує надійність записуваного матеріалу, так як відбувається його дублювання.

Коли, один оператор веде репортажну зйомку події в цілому, другий акцентується на емоціях і знімає реакцію на те, що відбувається і т.д. (більше інформації тут)

 

Репортажний монтаж відрізняється від художнього тим, що матеріал подається більш довшими частинами та в тій же послідовності, що знімалося, кількість різнопланових кадрів менша. Відеооператор майже не втручається  в постановку зйомки. Накладання музики проводиться у меншій кількості та не сильно звязано з кадрами. Тривалість весільного фільму 3-4 години.

 

Художній монтаж відрізняється різноманітністю кадрів та більш стислими частинами, де використовується тільки найцікавіший вибраний матеріал. Все це монтується під ритми музики, в результати ви отримуєте своєрідний кліп. Отже, художню зйомку можна назвати зйомку у вигляді кліпів. Тривалість цілого такого фільму може бути скорочена до 1 години. Такий фільм ви переглянете швидко та цікаво, а окремо отримаєте весь відзнятий матеріал.

 

Художній + репортажний монтаж. Можна поєднати два види монтажу в одному фільмі. Першу частину (до ресторану) ви отримаєте у художньому монтажі (з кліпами) на 30-40 хвилин та другу частину (ресторан до кінця) у репортажному монтажі на 2-2,5години. По бажанню можна отримати чорнову зйомку вінчання окремо.

 

Кліп LoveStory, стилізований кліп.

LoveStory - це кліп, який знімається зазвичай перед весіллям за певним сценарієм якоїсь історії або без. Є можливість демонстрування гостям на весіллі.

Також це чудова нагода попрактикуватись перед відповідальним днем. І звісно ж, щоб «Love story» вийшло щирим і бажаним для вас, потрібно спочатку визначитись з основною концепцією зйомки і тематикою, або придумати певний сценарій наперід.

Стилізований кліп можна відзняти до або після весілля. Буває навіть що вдається зняти і під час весілля на прогулянці але, обдумавши наперід певну стилістику, часто нехватає часу для зйомки всього запланованого, тому ми радимо проводити післявесільну зйомку.

(Зразки кліпів можна переглянути тут

 

Аерозйомка.

Відеозйомка з висоти пташиного польоту за допомогою безпілотних літальних апаратів (квадро-, мультикоптеров та ін), обладнаних професійними камерами. Це дає змогу знімати відео з різних ракурсів та висот (до 350 м), а також робити динамічні ефекти літаючої камери.

Здійснювати аерозйомку весілля можна протягом всього святкового дня або ж знімати тільки окремі етапи. (Зразки можна переглянути тут)

 

Фотокнига.

Фотокнига - це вид фотоальбому, особливістю якого є те, що фотографії друкуються на його сторінках. Також перевагою фотокниг перед звичайними фотоальбомами є їх унікальний дизайн. Фотокнига дає змогу по різному розміщувати ваші знімки на сторінках, та у різних розмірах. Переважно замовляють фотокниги розміром 30х30см, але є й менші. Сторінки розгортаються на 180 градусів, це дає змогу розмістити одну велику фотографію на цілий розворот. Самі листки фотокниги бувають гнучкі та тверді (з прослойкою всередині), на якість це не впливає, але останні придають багатшого виду книзі, тому що вони товстіші у три рази. Матеріал листків нагадує пластик, тому вони не рвуться і добре зберігаються. Обкладинки бувають друковані ламіновані, суцільні шкіряні та шкіряні з віконечком під фото.

Є можливість узгодити які саме фото будуть розміщені у вашій книзі та їх кількість. Рекомендується вибирати до 60 фото.

Крім самої фотокниги, ви обовязково отримуєте диск з фото, які були зроблені (1000-1500шт.)

(ще про фотокнигу тут)

 

Фотограф найчастіше працює до першого танцю або ще деякий час для фотосесії з гістьми. Але в деяких випадках може залишатись до закінчення.

 

Пресвол.

Пресвол, це великий банер, встановлений таким чином, щоб утворити стіну або так звану ширму, на фоні якої можна фотографуватися з гістьми. А щоб вони пам'ятали звідки саме це фото, на банер можна нанести дату вашої події, ваші імена, логотипи чи інше зображення.

 

 

  • Замовивши у нас відеозйомку, ви маєте можливість замовити фотозйомку зі знижкою!
  • Також є можливість отримати велику знижку на відеозйомку, обмеживши час на декілька годин.

  

 

SLANKOFF

production studio

 

Наша сторінка ВК: vk.com/slankoff

Наша сторінка FB: facebook.com/slankoff

Наша сторінка ютуб: https://www.youtube.com/user/pankovua

тел. О6З-62-8О-2ОО,   О96-2О-8О-2ОООбновлен 13 фев 2018. Создан 18 фев 2016  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником