Як вибрати хорошого відеооператора?

 

Як вибрати хорошого відеооператора?
Як правильно вибрати хорошого відеооператора?

 

        Звертайте увагу на якість відео. Не варто на цьому економити, адже завдяки технічному прогресу щопівроку вдосконалюється «відеокартинка», і у разі економії на якості, вже за рік-два ви вважатимете свій фільм глибоко древнім та несучасним. Також на сьогоднішній день не прийнято використовувати різні вставки та анімації, роблячи фільм старомодним, а використовувати тільки оригінальні кадри без фантастичних можливостей.

      Плануючи свій бюджет на весілля, перш за все варто вибирати відеооператора та фотографа, адже завдяки їм ви збережете найщасливіші миті весільного дня на все життя, і саме від них будуть залежати ваші спогади. У хорошого оператора - хороша ціна, памятайте це! Професіонали не будуть знімати дешево. Отож, по ціні можна визначити якість послуг! 

      Завжди запитуйте термін виконання монтажу. Зазвичай він може бути 3-6 місяців. Це вказує на те що у оператора є не один заказ і значить він користується популярністю. Також хороший та якісний монтаж вимагає багато часу для опрацювання. Не ведіться на монтаж, який пропонується вам віддати за тиждень!

      Завжди переглядайте роботи та домовляйтесь про всі деталі зйомки до вашого весілля!

 

video: ЯК ВИБРАТИ ОПЕРАТОРА?


 

 

 

Читайте також: Відеозйомка у дві камери!Создан 15 мар 2015  Комментарии       
Всего 1, последний 3 года назад
slankoff 25 дек 2015 ответить
123441прввпапа
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником