Багатокамерна відеозйомка.

 

Багатокамерна відеозйомка.
У нас вся зйомка переважно проводиться двома камерами. Також при бажанні клієнта кількість камер можна збільшити до 4.

Для чого потрібна друга камера?

 

Всі події весілля відзняти однією камерою дуже складно - безліч дрібних моментів просто вислизають від камери. Наприклад, якщо на весіллі один цікавий конкурс змінюється іншим і хочеться всіх їх зафіксувати, то на реакцію гостей просто не залишається часу, а це один з найважливіших чинників, що створює атмосферу свята на відео.  Одним з оптимальних методів відеозйомки весільного фільму, на нашу думку, являється двокамерна. Є традиційне уявлення і поняття "ранок нареченої", але рідко хто замислюється про те, що окрім ранку нареченої, буває ще й "ранок нареченого", яке може бути не менш видовищним і цікавим. В цьому випадку - двокамерна відеозйомка весілля - ідеальне рішення. Є ряд епізодів весільного дня, де можна обійтися однією камерою - прогулянки молодят, наприклад: весільний відеооператор ставить перед парою завдання, знімає з різних планів, просить повторити певні епізоди, роблячи дублі, знімає плани для монтажних «перебивок». Однак, така схема вже не вийде в РАЦСі, церкві та в ресторані. Весільний відеооператор чисто фізично не може знімати одночасно промову працівника РАЦСу, молодят, реакцію гостей і плани для наступних монтажних «перебивок»: крупні плани обручок, свідоцтва про реєстрацію і.т.п. Така ж історія починається і в ресторані, де з'являються масові сцени, діалоги, поздоровлення всередині програми. Ще одна перевага двокамерної весільної відеозйомки в тому, що на етапі приїзду молодят з прогулянки у ресторан одна камера залишається з молодятами, а друга відправляється на майданчик з гостями, де можна відзняти багато цікавих планів. Часто на забаву запрошують співочі та танцюючі колективи, і лише завдяки наявності другої камери на весіллі вдається розширити можливості весільного фільму та показати не лише артистів а й усміхнених молодят та гостей - донести найповнішу атмосферу самого щасливого дня Вашого життя!

Отже, переваги багатокамерної зйомки:
- різноплановість при зйомці матеріалу для кліпу і фільму; при необхідності можна знімати загальний, середній і крупний план одночасно , що робить відеоряд на монтажі різноманітним і легким для візуального сприйняття;
- можливість знімати одночасно двома / кількома камерами з різними об'єктивами. 
- можливість знімати одночасно і основна дія, і емоції/реакцію рідних і гостей саме на певний момент;
- друга ( третя ) камера весь час виступає «страхуючою» - якщо сідає батарея в першій камері, або хтось несподівано вирішив зробити молодим сюрприз на банкеті - друга камера «підстрахує» основну.

 

 

ВИСТУП КОМІКІВ ЗНЯТИЙ НА ДВІ КАМЕРИ:


 

ТАНЦІ ЗНЯТІ НА ТРИ КАМЕРИ

 

 

ЩЕ ТАНЦІ З БАГАТОКАМЕРНОЮ ЗЙОМКОЮ

 

 

 

 

VIDEOins:  ВЕСІЛЬНИЙ КОНКУРС ЗНЯТИЙ НА ДВІ КАМЕРИ:


   

 

VIDEOins2: ВЕСІЛЛЯ У ДВІ КАМЕРИ! ДЛЯ ЧОГО? (порада молодятам)

 

 

 

ЗРАЗОК ПЕРШОГО ТАНЦЮ МОЛОДЯТ У ДВІ КАМЕРИ:

 Обновлен 11 окт 2017. Создан 15 мар 2015  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником